Vajíčka priamo z farmy

Vajíčka priamo z farmy

Naša farma sa zameriava na chov zvierat v čo najprirodzenejších podmienkach, čím sa zabezpečuje kvalita produktov. Vo voľnom chove sú chované aj nosnice, ktorých vajíčka ponúkame malo aj veľkoodberateľom priamo z farmy. Bežný konzument môže byť prekvapení ich veľkosťou a rovnako aj skvelou chuťou. Môže za to spôsob, akým sú nosnice chované a kŕmené. Naše sliepky majú k dispozícií veľký trávnatý výbeh, čím sa zabezpečuje prísun živín z čerstvej trávy. Kŕmené sú nemodifikovaným zrnom a kukuricou, majú neustály prístup k čerstvej vode. Spokojne a zdravo žijúce sliepky preto znášajú väčšie vajíčka ako nosnice z klietkového chovu. Preto zaraďujeme tieto vajíčka do veľkostnej kategórie XL. Sú zbierané denne, čím zákazníkom zabezpečujeme len tie najčerstvejšie vajíčka. Doba spotreby vajíčok je vyznačená na každom zvlášť a platí od dátumu zberu po dobu 21 dní. 

Cenník

Kvalitu našich vajíčok potvrdzuje aj množstvo hotelov a reštauračných zariadení, ktoré sú našimi stálymi odberateľmi. Vajíčka je možné zakúpiť si aj priamo na farme počas pracovných hodín a taktiež ich nájdete na pultoch predajní spoločnosti HSH.

Vajíčka z voľného chovu sú nie len chutné, ale nosnice si užívajú slnko, pohyb a pastvu na zelenej tráve. Klietkový chov je zameraný na množstvo znesených vajec, pri čom sa často zabúda na prirodzený chov nosníc a vajíčka často strácajú na kvalite, pretože žiadne špeciálne krmivo, žiadne vitamíny a medikamenty nenahradia voľný pohyb, slnko a čerstvú trávu. Pri chove nosníc dbáme na ich pohodlie a spokojný život, pretože vieme, že najlepšie a najkvalitnejšie vajíčka sú len od spokojných nosníc. Podporujte aj vy kúpu vajíčok z našej farmy voľný chov nosníc.